آمار
علامه حسن زاده آملی و آیت الله صمدی آملی بیانه متن عکس نکات - صمدی آملی استاد آیت الله داوود صمدی آملی Samadi Amoli

علامه حسن زاده آملی و آیت الله صمدی آملی بیانه متن عکس نکات

دوشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 06:50 ق.ظ

وقتی برخی افراد بی تقوا به شخصیت هایی که در قید حیات هستند تهمت ها و دروغ های شاخ دار می بندند و علناً معصیت کبیره می کنند؛ برای شخصیت هایی که در قید حیات نیستند و علمای طول تاریخ اسلام و تشیع قطعاً چند برابر تهمت و تحریف و دروغ می سازند.


الحمدلله که یک بار دیگر هویت واقعی افرادی که به علت جهل یا بی تقوایی، دروغ و تهمت پراکنی بر علیه حکمت و عرفان و حکما و عرفا می کنند در سایت ها و مجلات و کتاب ها و نوشتجات... واضح و روشن شد بر همگان.


آیت الله صمدی آملی در بیاناتی بسیار واضح تهمت هایی که به ایشان زده می شد را پاسخ گفتند :


http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/02/24/13910224000423_PhotoL.jpg
حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد حسن وکیلی چند هفته پیش در پاسخ به سوالاتی که از ایشان پرسیده شده بود، درمورد سخنان آقای صمدی (که مخالفین حکمت و عرفان منتشر کرده بودند)، صحبت هایی را بیان فرمودند که ما نیز به صورت صوتی صحبت های ایشان قرار دادیم.یک :

برای دانلود کلیک کنیددو :

دریافت


حتماً دو فایل بالا را دانلود بفرمایید
امروز که آیت الله صمدی آملی این پاسخ را منتشر فرمودند و چهره زشت افرادی که بدون تحقیق و تفحص و صرفاً به خاطر عدم احتیاط و دقت و عدم رعایت تقوا تهمت هایی را می زنند مشخص شد، سخنان استاد وکیلی بیشتر برای ما واضح و روشن شد و حقانیت آن بیشتر به اثبات رسید.


افرادی که معاصی کبیره را به راحتی مرتکب می شوند عاقبتی جز بی آبرویی ندارند.
به سخنان آیت الله صمدی آملی دقت بفرمایید :


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین داود صمدی آملی در پی ایجاد برخی مباحث حاشیه‌ای درباره مساله «تشکیک در ماهیت» (عین ثابت)، عوض شدن «عین ثابت» متن زیر را برای خبرگزاری فارس ارسال کرده است که عینا منتشر می‌شود:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اخیراً موضوعاتی مطرح شده مبنی بر این که اینجانب حدوداً پانزده سال قبل در جلسه‌ای درسی و علمی و در قالب مثال از اسامی افرادی کثیف استفاده کردم که سبب برداشت‌های ناصحیح گردیده است.


اینجانب اعلام می‌دارم براساس نصوص قرآنی و روایی جهنمی بودن و خلود آنها در قعر جهنم امری محرز و مسلم است که شک بردار نیست.


و اصل تولی به ولایت بلافصل حضرت امام امیرالمؤمنین علیه السلام و اولاد طاهرین‌شان تا حضرت بقیة‌الله الاعظم مهدی فاطمی عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، و تبری جستن از دشمنان و غاصبان حقوق حقه الهیه‌ آنان به نصّ قرآن کریم و روایات، یعنی اصل اصیل و پایدار تولّی و تبّری اصل مسلّم ما شیعیان خالص امامیه‌ اثنی عشریه است که موجب تعالی روح انسانی و موهبت الهی است که شیعه اهل بیت علیهم السلام بدان مفتخر است.


میزان ما براساس حدیث شریف و متواتر از جناب رسول‌الله الاعظم صلّی‌الله علیه وآله و سلم همان ثقلین کتاب الله و عترت، اهل بیت علیم السلام است و تا قیام قیامت هم خواهد بود.


الحمدالله الذی جعلنا من المتمسّکین بولایتهم و محبتهم اجمعین

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

بیست و دوم جمادی الثانی 1433 ق مطابق 1391.2.24 ش

داود صمدی آملی


+ برای مشاهده دستخط ایشان کلیک کنیدلینک سخنان آیت الله صمدی آملی در فارس نیوز :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910224001740


تیتری که برخی سایت ها منتشر کردند صحیح نیست؛


زیرا علامه حسن زاده آملی سخنان آیت الله صمدی را تکذیب نکردند بلکه سخنانی که به ایشان نسبت داده اند را رد کردند.الحمدلله سایت خبرگزاری فارس اصلاحی زده و تیتر را درست کرده :


http://s3.picofile.com/file/7380883117/farsnews_eslah.jpg


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910224000293


http://s3.picofile.com/file/7380887311/farsnews_com_eslahie.jpgهمچنین حضرت علامه حسن زاده آملی فرموده اند : شنیده ام ...


نفرمودند که آقای صمدی آملی چنین چیزی گفته؛ فرموده اند شنیده ام؛


بنا بر این فرمایش حضرت علامه حسن زاده آملی به جهت دفع تهمت های مخالفین بوده.


آیت الله صمدی آملی هم که به صراحت نظر خود را بیان فرمودند.


--------------------------------------------------------------

جریان اینکه حضرت علامه حسن زاده آملی و آیت الله صمدی آملی مجبور شدند بیانه ی رسمی بدهند این است :


- دروغ پراکنی و تهمت های زشت برخی سایت های مخالف حکمت و عرفان -


همانطور که جناب استاد شیخ محمد حسن وکیلی نیز در آن دو فایل صوتی که از ایشان منتشر کردیم فرمودند، این قبیل سایت ها محور کاری شان بر تهمت و دروغ و تقطیع و تحریف سخنان علمای ربانی و عرفای بزرگ شیعه است.


و إلا این مسئله ای واضح و مبرهن است که حضرت علامه حسن زاده آملی و آیت الله صمدی آملی دور و مبرا از این تهمت های زشت هستند. قطعاً معصوم نیستند این بزرگواران و ممکن است علماً یا عملاً خطایی بکنند، اما این تهمت ها و دروغ پراکنی های برخی جماعت مخالف حکمت و عرفان از سر جهل و بی اطلاعی یا بی تقوایی است.


برخی از این جماعت که ما اینها را به چشم دیده ایم و با گوش خود شنیده ایم، خجالت می کشند یا می ترسند علنی بگویند اما در جلسات خصوصی صراحتاً به امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله) و بزرگان دیگر فحش و ناسزا می گویند و اینها را کافر می دانند.


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo